6.dí

Za prvé, musím vám říct, tohle bude krátké. Bezdůvodně. Prostě toho dnes není tolik k vyprávění. Stane se. Uvidíte. Jednoho dne se vám to stane taky. Není proč se vzrušovat. To není mojí psychická abnormalita. To se prostě stává. Vyrovnejte se s tím. Já jsem vyrovnaný.

 

Tak třeba začneme s mým oblíbeným momentem. Sugar jde na exile. A nejlepší na tom je, že zatímco si myslí jak jí netrestájí nají se lépe než kdokoli jiný a vyhne se pracem v táboře. V campu to může být zatraceně vyčerpávající.Ne pro Sugar. Neříkal jsem vám, že si jí oblíbíte? Přiznejte to. Říkal. Nemůžete si pomoct.

 

Pak tu máme Ace .. stalo se z něho závodní prase, které chce zvednout vlajku vlastní silou. Víte jako Kobe Bryant z Lakers, který nikdy nikomu nepřihraje. Nebo snad dělá to co by rozumná osoba dělala kdyby čelila skutečnosti, že jeho tým stále prohrává

 

Osobně si myslím, že vzít osud do vlastních rukou bylo správně. Chlápek hrál o milion doláčů.

 

Věřit Ace je nicméně ruská ruleta. Zdá se, že Sugar mu věří já hádám, že vy ne. Přiznejte to. Vy ne. Já bych taky nevěřil. Něco mi, ale věřit můžete zjistím na ohédnutí za show, jestli je jeho přízvuk pravý nebo ne.

 

Pojďme probrat želvu. Můj kamarád Sean je lovec, moje sestřenice Darren je lovec. Sarah Palin je lovec. Spousta mých přátel jsou lovci. Já ne. Ani jeden z nich neloví pro zábavu. Ve skutečnosti nemá ráda lovce mnohem víc. Proto pěkně nenávidí kmen Kota kvůli zabití želvy. Myslí si, že měli spoustu rýže tak proč zabíjet naprosto neškodnou o sebe se starající želvu. Řekl jsem jí,že nevím a zeptám se Palin.

 

Pojďme probrat Kelly. Už mi chybí. Nemohl bych to říct, ale přizneje si, vy taky ne. Je roztomilá. Je mladá, má se toho spoustu co učit a hodně před sebou. Udělala co mohla. Měla by být na sebe pyšná.

 

Tak to je vše. Pamatujte je to zadarmo. 

 

Diskusní téma: 6. díl

Datum 29.10.2008
Vložil Steph
Titulek 6.díl

6.díl se mi ale vůbec nelíbil. Jediné, co bylo dobré, byla soutěž o imunitu. To jsem se zase konečně po dlouhé době chvěla, protože to bylo hodně vyrovnané, než došlo na skládání................ jinak mě decimace Fangu moc nebere, je to nuda. Když to byla decinace Ulongu, tak to bylo nové a byla celkem radost se na to dívat, ale tohle je hrůza. Proč se pořád hraje o jídlo?

Randy je debil.................. nesnáším ho, strašně moc.............

Matty je dobrej, ale bojím se, že to daleko nedotáhne :O((((( Od Christal jsem čekala víc :O(

Datum 29.10.2008
Vložil soony
Titulek Re: 6.díl

Ace - celkem v poho, líbí se mi při soutěžích na to jak zapnul trysky při soutěži na vodě nejde zapomenout. Škoda, že tak pozdě ..
Crystal - výkony nejsou takový jak by se asi čekalo i když já si moc velký naděje nedělal, přeci jenom sprint je silový sport a takhle jednostraná síla se v Survivorovi moc neuplatní, jinak sympatická bojovnice a týmová hráčka
Sugar - mě zatim moc neoslovila, uvidíme příště
Kelly - ta anketa je doufám vtip, nezaujala
Ken - dostal se mezi mé top, hraje hlavou a to se mi líbí
Matty - v celku dobrý, bude záležet na koalicích, pokud vznikne třeba pakt fyzicky silných hráčů mohl by se dostat daleko
Dan - do posledního dílu celkem dobrý, tou nenažraností si to ale zkazil, připomíná mi jednoho spolužáka
Randy - taky si to zkazil, tím jak se choval po výhře odměny
zbytek zatim není moc vidět, ale věřim, že to ještě příjde

Poslední soutěž fakt výborná, už jsem věřil, že to dotáhnou a pak takovej kolaps :(
jak to jídlo...přeci rybař. výbava, deky, zahrádka to vlastně jídlo je. Je to asi nejlepší motivace pro Fang, i když s tim hadem neměli moc šanci..



© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode