5. díl

Začněme ohlednutím za minulým dílem. Hodně lidí si stejně jako já myslelo, že zbavit se Jacquie nedávalo žádný smysl a že Kelly měla být vyhozena. Možná byla Jacquie zábavnější než jsem myslel. Moje chyba.

 

Je čas na poslední odstavec zaměřený na G.C. Když G.C. zmizel před soutěží bylo to trochu otravné. On skutečně odjel. Jen tak si zmizel. Byliv jsme zrovna na soutěži, když jsme od producentů obdrželi zprávu, že kmen hledá G.C. Řekli jsme jim, že když tam nebude v době kdy se má jít na soutěž, měli by ho tam prostě nechat. Tajně jsem se za to modlil. Čekáte na takové okamžiky, které se předtím ještě nikdy nestali. Nejsem si jistý, jestli to G.C. jen nehrál na ostatní. Zdá se nepravděpodobné, že by zapomněl na soutěž, ale dát mu výhodu pochybností... je možná to, co se stalo. V každé případě, už se tak stalo, a já jen doufám, že aspoň trošičku lituje, že se vrátil brzy a okradl tak show možná o jeden skvělý moment. 

 

Miluje někdo z vás chvíle jako chytání elektrické ryby? Jistě nemá to žadý dopad na hru ani se nebude probírat na kmenové radě, ale vdždy taková věc připomene opravdovost Survivora. Myslím , že někdy zapomínáme na takovéto momentky, protože Survivor je založen převážně na strategii. 

 

(Měl bych asi připomenout, že jsem se před chvílí vrátil z práce a jsem hladový. Takže pokud mám dost, může za to nedostatek jídla.)

 

Otázka: Proč soutěžící nechávají imunitu v tašce? Nechápu to. Tady jsou miliony, ano miliony, míst kde můžeš zakopat nebo schovat imunitu. .Survivor není vhodná doba na testování důvěry. Sugar schovej tu zatracenou věc. Ty si dáš takovou práci s hledáním a pak zratíš tu obrovskou výhodu tím, že necháš všechny zjistit, že jí máš. Předpokládám, že necháváš svou peněženku v otevřeném autě. Vlastně já taky. No nic. Máš můj bod.

 

Takže... vrcholem epizody IMO (ano, používám zkratky DWI) bylo, když se kmen Fang objevil tváří v tvář divokému slonu. To byl Spielbergovský moment. Soutěžící zírající přes jezero na krásného divokého slona. Nezapomeňte tohle není zoo. To není jako někde v Keni, kde jsou skupinky pro safari. Gabon je zapadlý. Byl to pořádný úlovek.

 

Když se to stalo, byl jsem v základním kempu a vše sledoval přes vysílačku. Slyšel jsem šeptat producenta: Máme sloní podívanou. Dva soutěžící se rozhodli k bližšímu prozkoumání. Skvělá věc. Dramatické.

 

Musíte pochopit, že jsme mnohem vzrušenější než kdokoli, když se taková věc stane. To je důvod, proč jsme chtěli za každou věc do Gabonu.

 

Naši kameramani a zvukaři to zvládli krásně a když se Ace a Matty rozhodli nasednout do člunu, změnilo se to z dost dobrý na velkolepý. Takže jsme rádi, že to máme všechno v HD kvalitě.

 

Jo a G.C. byl vyřazen.

 

 

 

 

Diskusní téma: 5. díl

Datum 22.10.2008
Vložil soony
Titulek Doufám, že se to tu rozjede

Tak jaký je váš názor na Jeffův blog? Co říkate na dosavadní vývoj hry?

Datum 23.10.2008
Vložil Steph
Titulek Re: Doufám, že se to tu rozjede

Jeffův blog je hroznej. Z toho prvního jsem byla dost nadšená, ale asi už ve druhém nebo v třetím řekl něco se smyslu, že on to po sobě ani číst nebude, aby opravil překlepy, tak proč to teda vlastně píše. Dává dost najevo, že je mu to hodně ukradené. Připadá mi hodně nepříjemnej.

Datum 23.10.2008
Vložil soony
Titulek Re: Re: Doufám, že se to tu rozjede

no kdyby tu byl červenající se smajlík už je tu, teď když jsi to po sobě čtu... Já myslim, že ho to psaní moc nebaví, vlastně psal, že to nebyl jeho nápad.. no a to se pak odráží na kvalitě. Mě ten překlad zatím baví, ale jsou chvíle, kdy vůbec smysl tý věty nechápu, takže ji pak radši vynechám :( . Zítra (snad) kromě překladu přihodim i svý postřehy.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode