3. díl

Když příjde řeč na to, co je dobré pro show, jako producenti, máme zjevně odlišný pohled než soutěžící. Jeden z našich největších zájmů je udržet nejlepší osobnosti tak dlouho, jak to bude možné. To je nakonec to co, vás věrné diváky, zajímá. Show číslo jedna, show s nejvýšší sledovaností každoročně je Survivor. 17 sérií a vy jste stále s námi. Díky, že nás držíte ve vysílání. Pokračujeme s naším pravidelným blogem...

 

Bohužel, nemůžeme nařídit kdo má být vyřazen, vše co můžeme dělat je zkřížit prsty a doufat v nejlepší. Po třech epizodách Survivor Gabon jsme s tím  velmi spokojeni. 

 

Nejdřív jsme ztratili Michelle, pak Gillian a nyní Paloma. Fuj. To je úleva. Tři lidé kteří nebudou chybět. Říkám to výše zmíněným s naprosto patřičným respektem, ačkoli můj přítel Lopez mi připomíná: kdykoli řekneš s naprosto patřičným respektem vlastně to říkáš bez špetky respektu. Ano uvědomuju si, jestliže budu pokračovat s takovým přístupem, mohl bych skončit s hlavou v písku při závěrečné živé show. Problém je to, že píšu odpoledne, kdy jsem nejvíc hladový a trochu potrhlý. Žádná omluva, prostě fakt.

 

G.C. pokračuje v zklámávání...sebe. Soutěž o imunitu, která se jmenuje Kopání a křičení je jedna z mých oblíbených, ale sledovat G.C. vzdávat se, bylo ještě dramatičtější. Jeho kmen na něj křičel ať se víc snaží.Argumentoval, že přežívají s extrémně malými porcemi rýže, takže energie je málo, ale Matty a Dan měli dost energie a jedí tu samou rýži. Můžu být upřímný? Nemyslím si, že je to spíš malá snaha než frustrace jeho týmu. G.C. je srdcař, jen není ve hře. Jsem si jistý, že přemýšlí, jestli se neměl víc snažit. Co mě stále udivuje je vliv hry na lidskou psychiku. Or vice versa. Nemůžu si být jistý co je pravda. Daltone?

 

Sugar jde na exil a my se víc dozvídáme o tom co je zač a co jí štve. Stále smutní kvůli ztrátě svého otce, který se zdá být jejím vzorem. Nachází skrytou imunitu celkem snadno. Dan, který pravděpodobně sledoval včerejší epizodu s přáteli si asi dost vyslechl. Našla imunitu za dvacet minut, chlape! Sugar... říkal jsem, že si ji oblíbíte.

 

Soutěž o imunitu poskytla minimálě trochu vzrušení... plavky. Survivor není Survivorem pokud se alespoň jednou dívky neobjeví v plavkách. Je to urážlivé? Já jen říkám co mi lidi povídají na ulici. Stejně vám nevěřím. Myslím, že to máte rádi.

 

Čas na další otázku: Máte už takhle na začátku někoho komu fandíte? Jelikož mi EW nedává prostor pro komentáře, ačkoliv trávím svůj hektický a tak důležitý život psaním tohoto článku, běžte na Daltonův článek a napište svoji odpověď.

 

Takže u Fang se věci obrátili po dvou vítězstvích. Věřte mi, Marcus není štastný. Věděli jste, že je doktor? Právě prohrál s týmem ztracených existencí, hodně z nich ani nemá diplom. Není možné. Kota zažije pocit po vyřazení svého člena. A to vážně není legrace. Kelly není součástí týmu, protože volila Ace. Co bude dělat? No tak Kelly. Mysli. Co by dělala Lindsay? Kota se potřebuje dát znovu dohromady.

 

Příští týden nás čeká málý twist vymyšlený naším stálým expertem Dan Munday. Miluju, když příjdeme s něčím co je vyvede z rovnováhy. Je těžké přijít s tím víckrát, takže když se to povede oslavujeme. Skutečně. Jdem do základního tábora, bouchnem šampáňo a plácáme se po zádech. Dělám si srandu. V Survivoru se nebijem.

 

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode